Перемога в Всеукраїнському конкурсі   “Щаслива дитина – квітуча Україна” 

Учні Сумської дитячої художньої школи
ім. М.Г.Лисенка отримали низку дипломів за перемогу та участь в Всеукраїнському конкурсі   “Щаслива дитина – квітуча Україна” місто Кропивницький, Україна.

Тематика і жанр роботи не обмежувались тож кожен бажаючий зміг проявити свій талант.

Викладач Борика Катерина отримала подяку від організаторів конкурса, Гризун Аліса переможець – диплом і солодкий подарунок, а учні Краснікова Єлизавета,Дмитренко Софія, Шкурат Дмитро, Хряпін Єгор, Діденко Федір отримали дипломи учасників і  настінні календарі з роботою переможця конкурсу.

Викладач Борика Віра отримала подяку від організаторів конкурса, Кузьменко Валерія – диплом і солодкий подарунок,а Ткаченко Софія отримала диплом учасника і  настіний календар з роботою переможця конкурсу.

Викладач Швачунова Вікторія отримала подяку від організаторів конкурса, Козловська Анна – диплом і солодкий подарунок,а Шкуратова Анна,Рибалка Анастасія отримали дипломи учасника і  настінні календарі з роботою переможця конкурсу.

Викладач Бєлінська Любов отримала подяку від організаторів конкурса, Лабузова Анастасія диплом переможця.

Викладач Полякова Наталія отримала подяку від організаторів конкурса, Лях Софія, Дзюбенко Лада отримали дипломи переможців та цінні подарунки.

Загалом від школи взяли участь 30 учнів.

Щиро вітаємо з перемогою та участю в такому прекрасному Всеукраїнському конкурсі.