ВРАЖАЮЧА ПЕРЕМОГА ХУДОЖКИ 

В Міжнародному конкурсі  «Сузіря» за підтримки Міністерства культури Чехії. Дійство відбулось 15 лютого 2020 року в Конгрес-центрі Сум ДУ.  Представництво Сумської художньої школи ім. М.Г.Лисенка склало понад 68 учасників які вибороли та отримали (!): 35 ПЕРШИХ МІСЦЬ, 24 ДРУГИХ МІСЦЬ, та 9 ТРЕТІХ МІСЦЬ.
Щиро вітаємо переможців та їх викладачів за їх натхненну працю.
ХУДОЖКА НАЙКРАЩА !!!
1 місце
Карпенко Яна, викладач Ярцова Л.О.
Садовенко Маргарита, викладач Ярцова Л.О.
Петрівна Катя, викладач Ярцова Л.О.
Гризун Аліса викладач Борика К.І.
Мар’єта Олексій викладач Борика К.І.
Кобичева Марія викладач Борика К.І.
Конєв Нікіта викладач Редькіна Н.П.
Берестнева Васіліса викладач Редькіна Н.П.
Зубко Ростислав, викладач Ярова Л.П.
Кривець Софія, викладач Ярова Л.П.
 Бершова Софія, викладач Ярова Л.П.
Удовіченко Софія, викладач Ярова Л.П.
Бажанова Єлизавета, викладач Ігнатьєва А.В.
Левицька Елизавета, викладач Ігнатьєва А.В
Клименко Юлія, викладач Редькіна Н.П.
Литовченко Вікторія, викладач Суркова Т.М.
Брага Ірина викладач Суркова Т.М.
Пархоменко Евгенія, викладач Суркова Т.М.
Зеленецька Діана, викладач Суркова Т.М.
Скиба Дарія, викладач Мудрова Я.Ю.
Геращенко Даніїл, викладач Мудрова Я.Ю.
Кривцова Ліда, викладач Мудрова Я.Ю.
Винниченко Альбіна, викладач Мельник Т.Ю.
Думанчук Софія, викладач Федоренко О.С.
Докашенко Марія, викладач Федоренко О.С.
Белай Маша, викладач Мельник Т.Ю
Клімішина Анастасія, викладач Григоренко О.В.
Чернецька Аліна, викладач Переяслова О.М.
Меланіч Софія, викладач Переяслова О.М.
Григор’єва Діана , викладач Переяслова О.М.
Докаленко Анна , викладач Переяслова О.М.
Губа Олександра , викладач Переяслова О.М.
Єсипова Вікторія, викладач Переяслова О.М.
 Красуля Софія , викладач Переяслова О.М.
Гирявенко Дар’я , викладач Переяслова О.М.
2 місце
Пономарчук Катерина викладач Бєлінська Л.А.
Коряка Аліна, викладач Ярцова Л.О.
Сірик Елизавета, викладач Ярцова Л.О.
Ситник Ангеліна, викладач Ярова Л.П.
Панченко Михайло викладач Борика К.І.
Абділхамідова Олександра викладач Борика К.І.
Волік Катерина, викладач Суркова Т.М.
Орлова Софія, викладач Лебеденко С.М.
Олефірова Христина, викладач Лебеденко С.М.
Кинаш Єва, викладач Ярцова Л.О.
Фарисей Софія, викладач Мельник Т.Ю.
 Бойкова Альона, викладач Мельник Т.Ю.
Чупіка Даша, викладач Швачунова В.В.
Мичка Юля, викладач Швачунова В.В.
Пугач Іван, викладач Федоренко О.С.
Башкатова Злата , викладач Федоренко О.С.
 Кузьменко Ілля, викладач Федоренко О.С.
 Корнієнко Валерія, викладач Федоренко О.С.
Самсонова Євгенія, викладач Федоренко О.С.
Бриченко Олександра викладач Антошкіна Т.В.
Жогло Дарія, викладач Григоренко О.В.
Бобришева Анастасія, викладач Полякова
Стеценко Каріна , викладач Переяслова О.М.
Колісніченко Аліна , викладач Переяслова О.М.
Куценко Анна , викладач Переяслова О.М.
3 місце
Нагорна Анна, викладач Лебеденко С.М.
Сидоренко Анастасія, викладач Ярцова Л.О.
Яновська Вероніка, викладач Ярцова Л.О.
Александрова Поліна викладач Федоренко О.С.
Столяренко Таїсія, викладач Ярцова Л.О.
Бондар Поліна, викладач Переяслова О.М.
Безверха Альона , викладач Переяслова О.М.
Жогло Валерія , викладач Переяслова О.М.
Львова Юлія викладач Переяслова О.М.,